Gratis

Senior Accountant

TRK PROFESSIONAL SRL

Candidatul Ideal

- Grad mare de autonomie în gestionarea contabilă a mai multor compani;
- Bune cunoștințe de utilizare a pachetului Microsoft Office;
- Cunoașterea limbii engleze la nivel intermediar;
- Abilități de organizare și planificare, spirit analitic, atenție la detalii, seriozitate.

Descrierea jobului

Responsabilități:
- Prelucrarea și analiza lunară a datelor financiare, compararea cu datele din perioadele precedente;
- Verificarea și reconcilierea sumelor, ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈a fluctuațiilor periodice și a închiderilor lunare;
- Realizarea de rapoarte săptămânale și lunare în funcție de necesități;
- Colectarea datelor de la alte departamente pentru centralizare și analiză, oferirea de asistență auditorilor.

Beneficii:
- Abonament medical privat în cadrul Medicover;
- Tichete de masă în valoare de 30 RON/zi;
- Decontarea transportului;
- Loc de munca hibrid.

Noi suntem Trenkwalder, unul dintre cei mai puternici jucători ai pieței de HR din Europa Centrală și de Est. Atât obiectivele noastre, cât și acțiunile, vorbesc despre oameni, povești de succes și o piață a forței de muncă mai bună.

Publicat 19 Iun. 2024 Reactualizat 19 Iun. 2024 Expiră 19 Iul. 2024