Gratis

Sef tura

Rom Waste Solutions

Descrierea jobului

Rom Waste Solutions S.A. cauta Sef de Tura dedicat si responsabil pentru a coordona operatiunile de productie.
Daca esti o persoana ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄cu abilitati excelente de organizare si management si ai experienta intr-un mediu dinamic, te invitam sa aplici!
Responsabilități principale:

  • Coordonarea echipei din tura de lucru pentru a asigura desfășurarea optimă a proceselor de producție;
  • Monitorizarea și raportarea activităților din cadrul turei, asigurând respectarea normelor de siguranță și calitate;
  • Gestionarea eficientă a resurselor umane și materiale;
  • Soluționarea problemelor apărute în timpul turei și implementarea măsurilor corective;
  • Comunicarea și colaborarea cu alte departamente pentru a asigura continuitatea activităților de producție.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în coordonarea echipelor într-un mediu industrial sau de producție (experiența în domeniul gestionării deșeurilor reprezintă un avantaj);
  • Abilități de lider, organizare și rezolvare a problemelor;
  • Cunoștințe solide privind normele de siguranță și protecția muncii;
  • Disponibilitate de a lucra în ture

Program de lucru:

  • 12 ore de muncă, urmate de 24 de ore libere;
  • 12 ore de muncă, urmate de 48 de ore libere.

Oferim:

  • Pachet salarial atractiv
  • Bonus de performanta
  • Spor pentru orele de noapte: 25%
  • Ore suplimentare: 75%
  • Bonuri de masa
  • Decont transport
  • Mediu de lucru stabil și profesionist;
  • Posibilități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei.

Dotata cu una dintre cele mai performante linii de sortare si tratare a deseurilor municipale din Romania (si una dintre cele mai mari din Europa de Est), tehnologia Rom Waste Solutions utilizeaza separarea automata a deseurilor pe tipuri si dimensiuni, avand totodata si o componenta de sortare manuala.  Proiectul Rom Waste Solutions asigura o recuperare maxima a fractiilor ce pot fi reciclate sau valorificate energetic in urma tratarii si sortarii deseului colectat in amestec si respectiv a deseului colectat separat.

Publicat 26 Aug. 2024 Reactualizat 16 Sept. 2024 Expiră 25 Sept. 2024