Gratis

Sef Tura Productie

Lavmi - Perla S.R.L.

Candidatul Ideal

  • Studii medii finalizate, studiile superioare constituie un avantaj
  • Responsabilitatea- abilitatea de a lua decizii si de a si le asuma
  • Capacitatea de a lucra in echipa
  • Comunicare eficienta si adaptabilitate
  • Rezistenta la stres si flexibilitate
  • Inclinatie naturala catre actiune, orientare pe obiective si deadline-uri
  • Abilitati bune in Excel

Descrierea jobului

  • Coordoneaza activitatea de productie a personalului pe care il conduce;
  • Respecta prevederile sistemului de management al calitatii;
  • Asigura consultanta ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀de specialitate pentru solutionarea problemelor de calitate;
  • Participa la stabilirea planului de productie si a sedintelor de productie;
  • Pariticipa la realizarea programelor de dezvoltare ale societatii si urmareste incadrarea in procedurile aplicabile;
  • Raspunde de impactul si importanta activitatilor sale asupra bunei desfasurari a procesului tehnologic;
  • Raspunde de activitatea de securitate si sanatate in munca, de prevenire a riscurilor profesionale si efectuarea instructajului la locul de munca si periodic al lucratorilor din subordine;
  • Este responsabil de utilizarea corectă a utilajelor şi SDV-urilor din dotare;
  • Supravegherea liniilor de producție;
  • Conducerea echipei din subordine pentru a respecta planul de producție și a produce produse conforme la nivelurile așteptate de producție și eficiență;
  • Controlul zilnic al producției și urmărirea menținerii standardelor de calitate;
  • Planificarea și gestionarea resurselor umane și materiale pentru a asigura eficiența operațională;
  • Formarea și dezvoltarea continuă a echipei pentru a asigura atingerea obiectivelor de producție și dezvoltarea profesională a membrilor echipei;
  • Colaborarea cu colegii din departamentul de calitate pentru a asigura producția de produse conform cu standardele agreate.

In decursul a peste 10 ani de activitate, societatea noastra a dezvoltat doua principale obiecte de activitate:

Garnituri etansare autoadezive pentru industria auto Productie, imbuteliere si distributie de apa naturala plata Izvorul Rece

Societatea noastra produce si distribuie apa naturala plata de izvor imbuteliata in bidoane de 19L din policarbonat.

Orientarea catre clienti prin satisfacerea cerintelor acestora, buna colaborare si comunicarea in interiorul firmei, mentinerea si imbunatirea continua a calitatii produselor sunt principiile ce stau la baza functionarii societatii.

Respectul si atentia pe care le acordam clientilor ne-au permis sa ne devoltam si sa ne impunem produsele pe piata interna dar si in afara tarii.

Publicat 29 Aug. 2024 Reactualizat 19 Sept. 2024 Expiră 28 Sept. 2024