Gratis

SEF SECTOR NEGRESTI-OAS, SATU MARE

SC GAZ VEST SA

Candidatul Ideal

  • Studii superioare tehnice (profil petrol-gaze, instalaţii, construcţii civile şi industriale sau politehnic -constituie avantaj );
  • Instalator autorizat ANRE în domeniul gazelor naturale – constituie avantaj;
  • Utilizare MS Office si Internet;
  • Permis de conducere categoria B;
  • Planificarea si prioritizarea activitatilor;
  • Determinare si responsabilitate;
  • Gandire tehnica;
  • Indemanarea de a lucra cu echipamentele specifice meseriei;
  • Bune abilitati de comunicare / relationare interpersonala;
  • Motivatia de a se perfectiona si de a lucra in echipa;
  • Capacitate de adaptabilitate la situatii diverse;
  • Preocupare pentru atingerea obiectivelor si atentie la detalii;
  • Experiență în domeniul gazelor naturale - constituie avantaj;
  • Domiciliul in Jud. Satu Mare.

Descrierea jobului

  • Activități specifice departamentului exploatare;
  • Urmarirea desfasurarii in conditii bune a lucrarilor;
  • Legatura cu clientii si furnizorii firmei;
  • Incheierea de ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄contracte cu clientii;
  • Coordoneaza, organizeaza, conduce si controleaza activitatea echipelor operative de lucru/personalului de exploatare din localitatile in care societatea asigura serviciul de distributie a gazelor naturale, in conformitate cu: graficile aprobate; sistemul integrat de management al calitatii si mediului; deciziile/dispozitiile conducerii executive; procedurile si regulamentele societatii; prevederile normelor, ordinelor, deciziilor si a reglementarilor ANRE in vigoare;
  • Asigura starea de operativitate a personalului din subordine conform graficelor aprobate.

Beneficii:
  • Un loc de munca intr-un mediu dinamic;
  • Salariu atractiv si motivant;
  • Card tichete de masa;
  • Decontare transport;
  • Abonament sanatate;
  • Suport financiar pentru evenimente speciale din viata ta.

De 23 de ani GAZ VEST SA are calitatea de operator al sistemelor de distribuție licențiat de gaze naturale. Asigură exploatarea rețelelor de distribuție a gaze naturale în 69 de localități din 5 județe.

Publicat 28 Mai 2024 Reactualizat 28 Mai 2024 Expiră 27 Iun. 2024