Gratis

Sef Santier

HYATT DEVELOPMENT 2011 SRL

Candidatul Ideal

  • Absolvent al Facultăţii de Constructii Civile / Instalatii cu experiență de cel puțin 3 ani în rolul de șef de șantier;
  • Permis conducere cat. B
  • Disponibilitate pentru deplasări pe şantierele de care este responsabil;
  • Cunostinte privind legislatia in vigoare din domeniul constructiilor;
  • Cunoştinţe tehnice în domeniu (despre materiale, metode şi instrumente adecvate pentru construcţii);
  • Cunostinte PC: Microsoft Office, AutoCAD;
  • Abilitatea de a lucra in echipa;Persoana cu bune abilitati de organizare, comunicare si planificare.

Descrierea jobului

  • Coordonează, planifică şi execută activităţile specifice desfăşurate în cadrul proiectelor pentru care este desemnat responsabil;
  • Urmăreşte realizarea construcţiei în ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈conformitate cu prevederile contractului, a proiectelor, a caietelor de sarcini şi a reglementărilor tehnice .
  • Întocmeşte şi/sau verifică ataşamente, situaţiile de lucrări, rapoarte de lucru, procese verbale şi orice altă documentaţie cu caracter tehnic;
  • Intocmeste si transmite beneficiarului si proiectantului cantitatile suplimentare fata de proiect;
  • Verifica situatiile de lucrari ale subcontractorilor din punct de vedere cantitativ si calitativ;
  • Verifica proiectul si listele de cantitati ale acestuia si participa activ la intocmirea cererilor de oferta in vederea contractarii executiei lucrarilor;
  • Coordoneaza si supravegheaza subcontractorii in santier;
  • Colaboreaza cu proiectantii, subcontractorii si institutiile statului indreptatite sa participe la verificari;
  • Propune optimizari de solutii fie in executie, fie in vederea cresterii calitatii lucrarilor / diminuarii costurilor de executie si/sau optimizarii timpilor de executie;
  • Comenzi de materiale si buna gestionare a acestora
  • Asigură buna desfăşurare a lucrărilor pe şantier şi respectarea termenelor limită.
  • Mentine relatia cu beneficiarul

Beneficii
  • Pachet salarial complex, care recompensează rezultatele și vine în întâmpinarea așteptărilor candidaților
  • Masina de serviciu, laptop
  • Cazare si diurna in situatii de deplasare
  • Posibilitate reala de dezvoltare profesionala
  • Posibilitatea de a participa la proiecte variate
  • Integrarea intr-o echipa tanara si dinamica

SC HYATT DEVELOPMENT 2011 SRL este o societate cu capital privat, cu sediul în Pitesti, Jud.Arges, Romania, a cărei activitate constă în execuţia de lucrări de construcţii, atât în zona Munteniei, cât şi în alte regiuni ale țării.

Suntem specializati in lucrari de constructii civile, industriale si de infrastructura. Portofoliul nostru include lucrari de structuri rezistenta, drumuri, platforme, alimentari cu apa si canalizare, excavatii si fundatii speciale, finisaje, montaj confectii metalice, demolari. Avem o echipa de management tanara si performanta, personal tehnic calificat (ingineri, tehnicieni, topografi), precum si personal direct productiv calificat.

Publicat 26 Iun. 2024 Reactualizat 26 Iun. 2024 Expiră 26 Iul. 2024