Gratis

Sef Santier Inginer Constructor Structurist

CITY CONSTRUCT LOGISTIC S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Compania City Construct Group este in cautarea unui Sef Santier Inginer Constructor Structurist dedicat si experimentat pentru a se alatura echipei noastre dinamice. Candidatul ideal va fi responsabil pentru coordonarea si supravegherea activitatilor pe santier, asigurandu-se ca proiectele sunt finalizate la timp, in limitele bugetului si respectand standardele de calitate.

**Cerințe:**
- Diploma de licenta in Inginerie Civila, Constructii sau un domeniu relevant.
- Experienta de minimum 5 ani in domeniul constructiilor, din care cel putin 3 ani in roluri de coordonare sau supervizare pe santier.
- Cunostinte solide in citirea si interpretarea planurilor si specificatiilor tehnice.
- Abilitati excelente de comunicare si leadership.
- Capacitatea de a lua decizii rapide si eficiente.
- Cunostinte bune de utilizare a software-urilor de specialitate (AutoCAD, MS Project etc.).
- Experienta in gestionarea si comandarea materialelor de constructii.
- Disponibilitate pentru deplasari si lucru in conditii de santier.

Descrierea jobului

**Responsabilitati:**
- Coordonarea si supravegherea activitatilor zilnice pe santier.
- Asigurarea respectarii planurilor si specificatiilor tehnice.
- Gestionarea echipelor de ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈muncitori si subcontractori.
- Monitorizarea progresului lucrarilor si raportarea periodica a stadiului proiectului.
- Asigurarea respectarii normelor de securitate si sanatate in munca.
- Solutionarea problemelor tehnice aparute pe santier.
- Comandarea si gestionarea materialelor necesare pentru proiect, asigurandu-se ca sunt disponibile la timp si in cantitatile necesare.
- Comunicarea eficienta cu toate partile implicate in proiect.

CityConstruct Group a fost infiintat in 2008. Aceasta are in componenta mai multe companii cu capital privat Romanesc, activand in domeniul constructiilor si al Real Estate -ului.
Publicat 25 Iun. 2024 Reactualizat 29 Iun. 2024 Expiră 25 Iul. 2024