Gratis

Sef magazin

Gintlup S.R.L.

Candidatul Ideal

Căutăm un coleg/colega pentru pozitia de Șef Magazin pentru unul din punctele de lucru deja existente sau pentru următoarele magazine ce urmează a fi deschise in perioada următoare.Daca dorești sa faci parte din echipa ,te poți baza pe sprijinul si susținerea noastră in integrarea ta in echipa.

Descrierea jobului

Responsabilități:
Abilitatea de a analiza si înțelege indicatorii de performanță,
Abilități puternice de comunicare atât cu clienții cat si cu ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂întreaga echipa,
Coordonarea,conducerea si motivarea întregii echipe cu scopul de a atinge nivelul optim de productivitate,
Gestionarea ,prezentarea,expunerea,aranjarea,promovarea si vânzarea produselor in conformitate cu normele legale,
Gestionarea stocurilor de marfă si comenzilor către furnizori,
Cunoștințe PC(întocmire nir-uri,corecții,diferite rapoarte),realizarea de inventare,gestionarea pierderilor.

Beneficii:
Salariu motivant în funcție de experiența/performanta,acesta putând varia între 4500–6000Ron,
Prima de concediu,
Bonus de performanță.

Suntem o firmă care activează pe piata de retail de peste 12 ani,ce operează in franciza La Doi Pasi cu mai multe puncte de lucru.Suntem o echipa de peste 60 angajați,având proceduri clare de lucru,si o logistică bine pusa la punct.
Publicat 28 Aug. 2024 Reactualizat 16 Sept. 2024 Expiră 27 Sept. 2024