Gratis

Sef Magazin TONY FIERRO - VERANDA MALL

AMIRIS INVEST SRL

Candidatul Ideal

  • Persoana comunicativa, ambițioasă, orientata către client și rezultate
  • Seriozitate, implicare, spirit de initiativa, adaptabilitate.
  • Prezenta placuta, atitudine pozitiva
  • Aptitudini de comunicare cu clientii
  • Cunostinte medii de limba engleza
  • Cunostinte de baza Microsoft office
  • Experienta in domeniu constituie un avantaj
Daca te regasesti in cele descrise mai sus, asteptam CV-ul tau!

Descrierea jobului

  • Oferă clienților informații despre produsele comercializate, recomanda produsele potrivite în funcție de nevoile acestora și consiliază clienții participând la ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈procesul de vânzare.
  • Consilierea clientilor asupra produselor expuse
  • Aplicarea in mod proactiv a politicii de vanzare a companiei
  • Orientarea catre clienti prin gestionarea si solutionarea cererilor primite
  • Intretinerea magazinului si aranjarea marfii
  • Receptia si inventarierea marfii
Pachet salariu atractiv: 4000-6000 RON NET
Mediu de lucru placut
Publicat 20 Iun. 2024 Reactualizat 27 Iun. 2024 Expiră 20 Iul. 2024