Gratis

Sef de lucrari - sisteme de depozitare

Vendax S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Pentru clientul nostru, companie germană, lider mondial în soluții de depozitare, căutăm pentru lucrările din Europa, Șef de Lucrări (șantier) pentru montaj sisteme de depozitare.
Se lucrează trei săptămâni în deplasare cu o săptămână concediu.
Se asigură cazare, diurnă și mașină de serviciu.
Salariul net, fără diurnă, este de minim 11.000 lei lunar.

Candidatul (candidații) ideal (i):
- Pregătire profesională absolvită într-un domeniu tehnic.
- Experiență profesională de cel puțin trei ani într-un domeniu de activitate comparabil.
- Experiență în coordonarea unui șantier sau în montajul de sisteme de rafturi sau structuri metalice.
- Bune cunoștințe de limba engleză, scris și vorbit.
- Disponibilitate de deplasare în țară și în străinătate.
- Mod de lucru atent și exact.
- Rezistență la efort, persoană de încredere, capacitate de lucru în echipă și flexibilitate.
- Comportament adecvat.

Descrierea jobului

- Responsabil pentru montajul la termenele stabilite a proiectelor noastre din domeniul tehnologiei de depozitare.
- Coordonarea operativă a membrilor ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀propriei echipe de montaj.
- Responsabil pentru coordonarea de șantier la locul implementării.
- Gestionarea și coordonarea resurselor puse la dispoziție.
- Implementarea și monitorizarea măsurilor de protecția muncii.
- Gestionarea și verificarea respectării toleranțelor impuse la montaj.
- Controlul, evaluarea și școlarizarea membrilor propriei echipe de montaj.
- Raportarea progresului.
- Raportarea și documentarea timpilor de inactivitate și costurilor suplimentare.
- Analiza, evaluarea și, după caz, rezolvarea reclamațiilor.

Noi suntem VENDAX. Suntem o echipă de recrutare. Suntem o echipa cu capital 100% românesc, cu produse 100% românești. Suntem ”made in România”. Suntem o echipă extrem de dinamică. Suntem consultanți de carieră, curioși, dedicați în ceea ce facem, prieteni, fascinați de oameni, pasionați, traineri cu experiență, cu simțul umorului, tătici și mămici (unii dintre noi), sociabili, devoratori de informații, cu multe calități, dar și defecte, uneori încăpățânați, optimiști, pregătiți pentru schimbare, meticuloși, comunicativi, veseli, lideri, dezvoltatori, inovatori ... Adică suntem ”altfel”... Suntem o echipă ”altfel”, care face lucrurile ”altfel” pentru a obține rezultate ”altfel”. De aceea ne și dorim clienți ”altfel” care să-și dorească ”altfel” de rezultate. Rezultate concrete, măsurabile, eficiente.

Publicat 21 Aug. 2024 Reactualizat 18 Sept. 2024 Expiră 20 Sept. 2024