Gratis

Secretariat/Asistent Manager

EVENTS BY IZA
2 poziții
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unui Asistent Manager dedicat și motivat pentru a se alătura echipei noastre din cadrul companiei noastre. Acest rol este ideal pentru cineva care dorește să-și dezvolte abilitățile de comunicare și de a gestiona situatii in momente de criza într-un mediu dinamic și provocator.

Responsabilități principale:

Colaborarea strânsă cu managerul pentru a asigura buna funcționare a departamentului sau echipei
Supervizarea și coordonarea activităților zilnice
Delegarea sarcinilor către membrii echipei și monitorizarea progresului acestora
Participarea la întâlniri și elaborarea rapoartelor de activitate
Asigurarea respectării politicilor și procedurilor companiei

Cerințe:

Experiență anterioară într-un rol similar sau în domeniul managementului reprezintă un avantaj
Abilități excelente de comunicare și de lucru în echipă
Capacitatea de a rezolva problemele eficient și de a lua decizii în mod independent
Orientare către rezultate și atenție la detalii
Flexibilitate și capacitatea de a gestiona multiple sarcini simultan

Dacă ești o persoană organizată, proactivă și pasionată de domeniul managementului, te încurajăm să aplici pentru poziția de Asistent Manager. Oferim oportunități excelente de creștere profesională și de dezvoltare a abilităților tale de leadership.

Locatie job: Tatarani, Comuna Barcanesti, Strada Iasomiei, Nr. 28

Program de lucru: L-V - flexibil
S- D LIBER

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- Asigura suport administrativ pentru managerul departamentului si echipa sa
- Gestioneaza corespondenta si raspunde la apelurile telefonice
︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄- Completarea/calcularea contractelor.
- Cunostiinte PC, Microsoft Word, XLS, Power Point.
- Planifica si organizeaza intalnirile si evenimentele departamentului
- Asigura actualizarea si gestionarea documentelor si a bazei de date a departamentului
- Asigura respectarea termenelor limita si a procedurilor interne
- Asigura o comunicare eficienta intre departamente
- Asigura confidentialitatea informatiilor

Cerinte:

- Experienta anterioara in domeniul administrativ sau secretariat
- Abilitati excelente de comunicare si organizare
- Abilitati de gestionare a timpului si a prioritatilor
- Cunostinte solide de operare a calculatorului si a programelor de birou
- Capacitatea de a lucra sub presiune si de a respecta termenele limita
- Atentie la detalii si capacitatea de a mentine confidentialitatea informatiilor

Educatie si calificari:

- Studii superioare finalizate sau in curs de finalizare
- Cursuri de formare in domeniul administrativ sau secretariat
- Cunostinte avansate de limba engleza

Events By Iza este o agenție de management și impresariat artistic din Ploiești. Compania are ca obiect de activitate promovarea și dezvoltarea artiștilor din România, atât în țară, cât și în străinătate. Facem parte din holdingul MusicLover, SprintMusic, Balkanika Music.

Publicat 29 Aug. 2024 Reactualizat 19 Sept. 2024 Expiră 28 Sept. 2024