Gratis

Secretara

PRIMUS AUTO SRL

Candidatul Ideal

  • Studii medii sau superioare;
  • Experienta în utilizarea calculatorului : programele Microsoft Office (Word, Excel, Powerpoint, Outlook) si a Internetului;
  • Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu;
  • Competente de comunicare si usurinta in stabilirea contactelor cu terti;
  • Competente de comunicare scrisa si aplecare spre detaliu;
  • Claritate si coerenta in exprimarea scrisa si orala;
  • Buna planificare si organizare;
  • Intentia de colaborare pe termen lung;
  • Atentie distributiva;
  • Spirit de echipa.

Descrierea jobului

  • Tehnoredactare, printare, scanare, arhivare;
  • Sorteaza si inregistreaza corespondenta primita in registrul de intrari- iesiri (numar, data, denumirea firmei, telefon, ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀continutul mesajului, alte informatii considerate necesare) ;
  • Preia si directioneaza apelurile telefonice, iar daca persoana solicitata este ocupata/ lipseste, preia eventualele mesaje si le transmite ulterior sau directioneaza apelul catre persoanele care ar putea sa cunoasca problema;
  • Intocmeste diferite rapoarte si documente in functie de solicitari;
  • Primirea persoanelor din afara firmei si indrumarea acestora catre persoanele competente.;

Beneficii:
- salariu motivant,
- tichete de masa,
- asigurare medicala,
- asigurare transport.

Marca Premium Volvo in Romana cu o experienta de aproape 20 ani. Volvo reprezintă în lumea business-ului contemporan echilibrul perfect dintre o cultură corporatistă modernă şi tradiţia unor valori fundamentale: siguranţă, calitate şi grija pentru mediul înconjurător. Brandul Volvo a implinit peste 95 de ani de tradiţie a acestor valori si a principiilor bazate pe respect, responsabilitate şi încredere, verificabile la proba timpului.
Publicat 8 Oct. 2024 Reactualizat 18 Oct. 2024 Expiră 7 Nov. 2024