Gratis

Secretara

SC ION MOS SRL

Candidatul Ideal

Candidatul /a la postul de RECEPTIONER/ A va fi o persoana entuziasta, motivata, cu abilitatea de a asimila si de a invata rapid, in acelasi timp cu placerea de a lucra pentru oameni, de a empatiza si de a reactiona rapid in functie de nevoi; candidatul/a va fi o persoana asertiva, pozitiva, zambitoare si calma. Va fi absolvent de studii superioare; Va fi un bun utilizator al computerului; Va cunoaste o limba straina.

Descrierea jobului

- Preluarea si redirectionarea apelurilor telefonice;
- Primirea/transmiterea, sortarea si administrarea corespondentei;
- Organizarea intalnirilor; asigurarea protocolului;
- Organizarea documentelor ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂şi a altor informaţii majore din cadrul firmei; indosarierea / arhivarea lor;
- Gestionarea bazei de date a companiei;
- Elaborare si redactare documente si situatii cerute de conducerea companiei;
- Alte activitati pentru asigurarea bunei functionari a biroului prin activitati de secretariat si suport administrativ pentru
toate departamentele companiei.
- Menţinerea relatiei cu furnizorii de consumabile;
- Intocmire pontaje lunare;
- Redactare adeverinte salariat;
- Realizarea zilnica a notelor de transport

ION MOS este o companie de familie specializată în furnizarea de ingrediente pentru industria alimentară. Compania a fost înființată în 1992 în București, iar în prezent este activa în 20 de țări.

In Romania deținem trei fabrici pentru amestecuri uscate, una pentru lichide, un centru de aplicații pentru a susține activitatea de cercetare&dezvoltare, precum și un sistem logistic.
Publicat 16 Sept. 2024 Reactualizat 16 Sept. 2024 Expiră 16 Oct. 2024