Gratis

SECRETARA

MAKSAN TECHNO GRUP SRL

Candidatul Ideal

  • Abilitati foarte bune de comunicare si relationare
  • Atitudine pozitiva cu spirit de initiativa si atentie la detalii
  • Bune abilitati de planificare, organizare si gestionarea a situatiilor
  • Cunostinte operare PC: pachetul Office (Word, Excel)
  • Cunostinte minime de limba engleza
  • Persoana dinamica
  • Rezistenta la situatii de stres

Descrierea jobului

  • Gestionarea apelurilor telefonice și a corespondenței electronice
  • Organizarea și gestionarea agendei zilnice a echipei de management
  • Pregătirea documentelor necesare ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄pentru întâlniri și ședințe
  • Administrarea documentelor și a arhivei companiei
  • Asigurarea protocolului pentru întâlnirile și evenimentele interne
  • Menținerea relațiilor cu furnizorii și partenerii
  • Suport administrativ general pentru departamentele companiei

MAKSAN TECHNO GRUP SRL este o companie dedicată oferirii de soluții complete pentru amenajarea spațiilor verzi, furnizarea de mobilier școlar și urban, echipamente de joacă, regenerare urbană și arhitectură peisagistică. Cu o echipă de profesioniști experimentați, ne concentrăm pe îmbunătățirea mediului urban și rural, creând spații atractive, funcționale și sustenabile.

Echipa MAKSAN TECHNO GRUP SRL este compusă din arhitecți peisagiști, ingineri horticoli, designeri de mobilier și specialiști în urbanism. Fiecare membru al echipei noastre aduce expertiză și creativitate, asigurând succesul fiecărui proiect.

Ce ne deosebeste de alte companii:

Experiență: Ani de experiență în domeniu cu un portofoliu diversificat.
Profesionalism: Echipa noastră este formată din specialiști dedicați și calificați.
Calitate: Folosim materiale de cea mai înaltă calitate pentru durabilitate și estetică.
Inovație: Proiectele noastre sunt mereu aliniate cu ultimele tendințe și tehnologii.
Sustenabilitate: Punem accent pe soluții eco-friendly și durabile.

Publicat 26 Iun. 2024 Reactualizat 29 Iun. 2024 Expiră 26 Iul. 2024