Gratis

Secretara

JUELSTOX GROUP SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Ce căutăm: - Energie pozitivă și entuziasm. Punem accent deosebit pe calitatea umană! - Prezentabilitate: O apariție profesională și o prezență plăcută. - Cunoștințe avansate de limba engleză. Comunicarea eficientă este esențială. Cunoașterea altor limbi străine reprezintă un avantaj. - Cunoștințe de secretariat si contabilitate primară. Experiență în administrare și suport operațional. Studiile în domeniul economiei reprezintă un avantaj. De asemenea permisul pentru categoria B reprezintă un alt avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilități: - Gestionarea corespondenței și a apelurilor telefonice. - Organizarea și coordonarea întâlnirilor și evenimentelor interne. - Redactarea și arhivarea ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄documentelor. Introducerea documentelor in calculator. -Cunostinte de operare in pachetul Microsoft Office. - Asigura activitatea de birou a societății. - Pregatirea si transmiterea actelor către contabilitate. -Alte rapoarte si situatii solicitate de firma. - Suport administrativ pentru echipa de management

Suntem un grup de firme cu capital străin, în căutarea unei secretare dedicate, care să aducă energie pozitivă și entuziasm în echipa noastră. Dacă ești o persoană creativă, organizată și prezentabilă, ne-ar plăcea să te cunoaștem!
Ce oferim: - Un mediu de lucru dinamic și profesionist. - Oportunități de dezvoltare profesională și personală. - Posibilitatea de a lucra într-un mediu internațional. -Pachet salarial atractiv in functie de experienta, performante, implicare și motivatie. Dacă te regăsești în descrierea de mai sus și ești dornică să te alături echipei noastre, te invităm să ne trimiți CV-ul tău pe WhatsApp cat mai curând posibil. Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem și să construim împreună un viitor de succes! Juelstox Group
Publicat 20 Iun. 2024 Reactualizat 27 Iun. 2024 Expiră 20 Iul. 2024