Gratis

Secretara pentru proiectul din statiunea Ranca,jud.Gorj

Ral Construct Management S.R.L.

Candidatul Ideal

SC RAL CONSTRUCT MANAGEMENT SRL angajeaza Secretara pentru proiectul din statiunea Ranca,jud.Gorj .

Descrierea jobului:

Copiaza / redacteaza / tehnoredacteaza diferite materiale

Corespondența: Redactarea și gestionarea corespondenței, inclusiv scrisori, e-mailuri, memorii și alte documente.

Gestionarea documentelor: Crearea, editarea, organizarea și arhivarea documentelor, precum și gestionarea bazelor de date sau a sistemelor de gestionare a documentelor.

Descrierea jobului

Oferim salariu atractiv, cazare si diurna. ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄

Compania noastră, este o companie integral privată, S.C. RAL CONSTRUCT MANAGEMENT S.R.L. îşi datorează rezultatele de excepţie specialiştilor cu experienta de peste 12 ani și calificați în întocmirea dosarelor de achiziții pentru lucrări cu fonduri Europene structurale, în lucrări de construcții zootehnice, agrozootehnice și lucrări similare. Într-un climat competitiv din ce în ce mai dur, S.C. RAL CONSTRUCT MANAGEMENT S.R.L. activează cu succes pe piaţa construcţiilor civile şi industriale în primul rând datorită faptului ca şi-a stabilit un obiectiv principal în menţinerea standardelor calitative şi permanenta aliniere la cele mai noi tehnologii. Atunci când societatea are de realizat o lucrare, indiferent de importanța sa sau de complexitate are în vedere următoarele elemente esențiale pentru realizarea unei lucrări „perfecte”: Proiectare de arhitectură, rezistență și instalații; Consultanță tehnica pentru pregătirea investiției; Evaluarea costurilor de realizare, pe bază de proiect; Furnizarea materialelor necesare obiectivului; Construcția fundației; Racordarea la utilități; Ridicarea construcției și montajul acoperișului; Lucrări de instalații termice și sanitare; Montaj tâmplărie exterioară; Lucrări de finisaj interior și exterior, placări ceramice; Consultanță pe tot parcursul desfășurării lucrărilor; Servicii de mentenanță. Punctele tari ale societății sunt: Experiența pe care am acumulat-o de-a lungul anilor în acest domeniu; Un bun negociatorîin persoana administratorului societății; Un personal profesionist și bine pregătit; O bună comunicare și relationare între departamente; Un bun plan de marketing și management; Un vast domeniu de activitate; Dotări și echipamente numeroase și de înaltă clasă; Protejarea mediului în timpul execuției lucrărilor;

Publicat 28 Iun. 2024 Reactualizat 28 Iun. 2024 Expiră 5 Iul. 2024