Gratis

SECRETARA (cu responsabilitati de contabilitate primara)

ECO MITADIA INTERMED SRL

Candidatul Ideal

- bune cunostinte operare PC (Microsoft Excel, Word);
- cunostinte contabilitate primara – avantaj;
- persoana foarte serioasa, responsabila si bine organizata.

Descrierea jobului

- elaborarea si redactarea documentelor si situatiilor cerute de directori;
- copierea, completarea si redactarea diverselor documente si materiale;
- ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄organizarea corespondentei (posta si e-mail);
- alte activitati specifice de secretariat;
- intocmirea avizelor si facturilor;
- diferite activitati de contabilitate primara.

Beneficii:

- bonuri de masa (30 lei/tichet);
- decontare transport;
- prime de sarbatori.

Societatea activeaza de 13 ani in domeniul colectarii deseurilor reciclabile, iar de 5 ani activeaza si in reciclarea ambalajelor din materiale plastice care au un impact major asupra mediului.
Publicat 20 Sept. 2024 Reactualizat 21 Sept. 2024 Expiră 20 Oct. 2024