Gratis

SECRETAR/ CONSILIER JURIDIC BIROU NOTARIAL

ȚENESCU J. GEORGIANA-ELENA - BIROU NOTARIAL
2 poziții

Candidatul Ideal

Cerințe:
· cunoștințe de utilizare PC, în special redactare;
· rapiditate și acuratețe în redactarea documentelor cu atentie la continut, forma, exprimare;
· abilități de comunicare cu publicul (amabilitate, răbdare);
· seriozitate, punctualitate, atenție la detalii;
· capacitatea de a stabili prioritati si de a organiza munca intr-un mod eficient;
capacitatea de a respecta termene limita.

Descrierea jobului

Responsabilități:​
redactarea proiectelor de acte notariale și a documentatiei necesare;
efectuarea verificarilor si inscrierilor necesare in registrele nationale notariale;
realizarea ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄relatiei directe cu publicul intr-un mod deschis, amabil si profesionist.

Birou notarial cu sediul în Comuna Dărăști-Ilfov, Județul Ilfov
Publicat 22 Aug. 2024 Reactualizat 19 Sept. 2024 Expiră 21 Sept. 2024