Gratis

Scanator / verificator final (Germania)

OMS Inventuren GmbH
100 poziții

Candidatul Ideal

Proiecte de inventare în Germania pe perioade determinate de timp, sezoniere.
Perioada de lucru: octombrie - decembrie 2024.

Candidatul ideal pentru această poziție are următoarele competențe profesionale:
  • Punctualitate
  • Capacitate de organizare și atenția la detalii
  • Abilitatea de a munci structurat și conștiincios
  • Flexibilitate în ce privește programul și orele de lucru/transport, etc.
  • Rezistență la stres

Pentru a obține jobul trebuie să fii interesat de reușirea proiectelor la care vei participa. Ne interesează de asemenea ca tu să ai următoarele calități personale:
  • Respect pentru superiorii și colegii de muncă
  • Onestitate
  • Un certificat impecabil de conduită (cazier)

Descrierea jobului

Obiectivul postului: Deținătorul acestei poziții are ca principal obiectiv inventarierea produselor din magazine de vânzare cu amănuntul din Germania.

︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄Perioada de desfășurare a proiectelor: octombrie - decembrie 2023.

Beneficii:
  • Salariu 12.50 euro brut/oră;
  • Contract de muncă german cu firma OMS Inventuren GbmH;
  • Posibilitatea de a lucra pe o perioadă mai lungă;
  • Instruire tehnică;
  • Spor de noapte (pentru proiectele care se desfășoară noaptea) 25% din salariul brut;
  • Cazare gratuită în timpul proiectelor;
  • Transport asigurat de către firmă;
  • Posibilitate de promovare.

OMS Inventuren GmbH este un furnizor profesionist de servicii pentru verificarea stocurilor în Europa. Compania a fost fondată în 2002 și s-a dezvoltat rapid într-un partener competent în acest domeniu. Multe companii cunoscute din industrie și comerț se bazează astăzi pe competența OMS. Compania a crescut cu o rată peste medie în fiecare an de când a început. De aceea, căutăm în permanență noi angajați care doresc să devină parte a poveștii de succes.

Publicat 20 Sept. 2024 Reactualizat 20 Sept. 2024 Expiră 20 Oct. 2024