Gratis

SAP MM Expert Key User

Romstal

Candidatul Ideal

Ne dorim sa ai:
  • Minimum doi ani experienta intr-un rol de Key User, preferabil MM;
  • Cunostinte generale de lucru cu SAP si in alte module (ex. SD);
  • Capacitatea de a intelege si de a lucra cu softuri si interfete care interactioneaza cu SAP;
  • Cunostinte MS Office ; MS Excel mediu (Functii de baza _VLOOKUP; PIVOT)
  • Capacitatea de a lucra in echipa;
  • Capacitate de analiza si rezolvare a problemelor;
  • Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu.

Descrierea jobului

Iata ce vei face:
Vei raspunde de introducerea preturilor si denumirilor produselor comercializate de Romstal in baza de date SAP ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄sau alte platforme si aplicatii in care sunt stocate;
Vei asigura calcularea corecta a preturilor de achizitie si de vanzare pentru produsele PBC;
Colaborezi cu Product Managerii si furnizorii pentru stabilirea sau corectarea preturilor de achizitie ale produselor Romstal.
Interacționând constant cu utilizatorii, acesta va avea ocazia să dobândească cunoștințe aprofundate despre procesele de afaceri.
Vei face parte dintr-o echipa formata din specialisti SAP, consultanti functionali si programatori responsabili de dezvoltarea si intretinerea sistemului informatic.

La Romstal te-ar putea interesa in plus urmatoarele beneficii:
  • Bonusurile pentru performanta
  • Beneficiile extrasalariale: tichete de masa, prime si cadouri de sarbatori, evenimente si cadouri pentru copii, evenimente pentru angajati etc
  • Vei participa la multe traininguri
  • Lucrezi intr-o companie multinationala, cu standarde de lucru profesioniste
  • Ai posibilitati de dezvoltare a carierei

Te asteptam la noi in echipa. Trimite CV-ul cat mai repede !

Romstal, parte a Romstal Group este o companie specializată în comercializarea echipamentelor de instalații pentru construcții ce activează pe piețele din România, Moldova, Ucraina, Serbia și Bulgaria. În prezent, avem la nivel național o rețea de 57 de magazine, două centre logistice și peste 1.000 de angajați.

Ce facem noi în Romstal? Ne dorim să inspirăm oamenii – angajați, clienți, parteneri – în timp ce răspundem nevoilor prezentului, cu grijă pentru generațiile viitoare. Găsim întotdeauna soluții moderne pentru provocările moderne ale vieții și investim real în dezvoltarea angajaților noștri. Tocmai de aceea, vrem ca tu să ai la îndemână atât abilitățile, cât și cunoștințele pentru a deveni cea mai bună variantă a ta, ca profesionist.

Vino la Romstal și alege-ți un job SMART pentru viitorul tău!

Publicat 29 Aug. 2024 Reactualizat 19 Sept. 2024 Expiră 28 Sept. 2024