Gratis

Sales Support Specialist

SYNTTERGY CONSULT SRL

Candidatul Ideal

Căutăm coleg/ colegă specialist în asistență în vânzări care să se alăture echipei noastre. Ca specialist în asistență în vânzări, vei juca un rol esențial în oferirea de asistență valoroasă reprezentanților noștri de vânzări și în răspunsul eficient la întrebările clienților și potențialilor clienți.
Candidatul ideal trebuie să aibă experiență în vânzări și servicii pentru clienți, cu o înțelegere profundă a celor mai bune practici în ambele domenii. Munca în echipă și abilitățile interpersonale sunt esențiale pentru succesul în acest rol.
Folosind experiența ta, vei contribui la dezvoltarea și menținerea unor relații pozitive cu clienții, asigurând în același timp buna funcționare a echipei noastre de vânzări.
Zona - Bucuresti, Sector 2, Strada Radovanu, nr. 31-33 (Strada Maior Bacila intersectiei cu Strada Pescarilor)

Descrierea jobului

Responsabilități:
Oferirea de asistență pentru rezolvarea problemele relevante
Furnizarea de date și îndrumări pentru a ajuta echipa de vânzări
Elaborarea ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄si monitorizarea indicatorilor de performanta
Implicare in organizarea evenimentelor științifice
Gestionarea datelor GDPR

Candidatul ideal:
Experiență de lucru dovedită ca specialist în asistență în vânzări
Experiență practică cu sisteme ERP și CRM
Cunoștințe MS Office Suite, în special MS Excel
Înțelegerea aprofundată a principiilor de vânzări și a practicilor de servicii pentru clienți
Abilitati excelente de comunicare
Abilitati analitice
Munca în echipă
Licență în marketing sau diplomă de asociat în domeniul relevant este un plus

Se ofera:
Pachet salarial atractiv;
Tichete de masa;
Posibilitate de avansare;
Traininguri si cursuri de perfectionare;
Laptop si telefon mobil.

Synttergy Consult este o companie specializata in importul, distributia si service-ul de aparatura medicala pentru o arie larga de specialitati medicale. Clientii nostri sunt clinicile si spitalele din retelele publice si private de sanatate din Romania. Synttergy Consult a distribuit si instalat pentru clientii sai sute de echipamente medicale, de la analizoare de markeri cardiaci, imunologie, biochimie sau gaze si electroliti din sange pentru serviciile de urgenta si laboratoare, pana la instrumente automate de dezinfectie pentru clinici si spitale sau echipamente de resuscitare pentru serviciile de urgenta.

Synttergy Consult s-a nascut in 2002. De la inceput am promovat echipamente medicale Point-of-Care de la producatori de prestigiu. Am cautat continuu sa colaboram cu companii valoroase si de-a lungul timpului ne-am extins considerabil portofoliul. Cele mai multe echipamente distribuite de Synttergy Consult sunt produse de lideri mondiali in domeniile lor de specializare.

Publicat 1 Oct. 2024 Reactualizat 1 Oct. 2024 Expiră 31 Oct. 2024