Gratis

Sales Reprezentative Orange Store/Smart Store

Cellular One
3 poziții

Candidatul Ideal

Cauți un job? Noi îți oferim o carieră! La Orange primești stabilitate, oportunități multiple de dezvoltare și toată susținerea de care ai nevoie. Hai în echipa CellularOne, partenerul de încredere Orange, să descoperi cum poți beneficia de comisioane fără limită maximă!
Ce trebuie să știi?
Un job în vânzări ți se potrivește dacă îți place să investighezi nevoia clientului, să îi prezinți alternative și să găsiți împreună cea mai buna soluție – să cumpere de la tine.

Astfel, îți vor fi de ajutor:
  • Un stil de comunicare convingător și prietenos;
  • Deschidere și atenție pentru client;
  • Motivație pentru învățare - capacitatea de a reține un volum mare de informații;
  • Motivație pentru creșterea venitului prin vânzări;
  • Experiență anterioară în vânzări în orice domeniu reprezintă un avantaj.

Descrierea jobului

În magazinele Orange Store, atribuțiile colegilor noștri sunt de trei tipuri:
  • Activități de promovare si vânzare de produse și servicii;
  • Activități de informare și deservire a clienților care ne vizitează;
  • Activități de încasare a banilor.
  • Vei fi responsabil pentru activitatea de vânzare și loializare a clienților Orange, prin:
    • Interacționarea politicoasă și prietenoasă cu toți clienții;
    • Investigarea atentă a nevoilor clienților, pentru a propune cea mai potrivită ofertă;
    • Promovarea serviciilor, produselor și a imaginii companiei;
    • Cunoașterea și respectarea proceselor și procedurilor de lucru ale companiei;
    • Încheierea vânzărilor pentru împlinirea obiectivelor tale de muncă.
    Ce câștigi?
    • Șansa de a face parte dintr-o echipă care are încredere în tine și un mediu plăcut;
    • Salariu fix și bonusuri pe masură muncii pe care o depui în fiecare zi;
    • Training de dezvoltare;
    • Telefon de serviciu;
    • Siguranta unui loc de muncă stabil.
    În acest domeniu, e important să nu uiți că fiecare client întâmpinat îți poate aduce un comision la următorul salariu! Te-am convins că acest job este potrivit pentru tine? Atunci ce mai astepți?! Aplică pentru rolul de Sales Representative pentru că echipa noastră te așteaptă cu brațele deschise.

    S.C. Cellular One S.R.L. a fost înființată în anul 2002 și obiectul de activitate îl constituie comerțul și serviciile de telefonie mobilă.

    Am intrat pe piața online după o activitate în comerțul și serviciile de telefonie mobilă de peste cincisprezece ani, timp în care am dezvoltat o rețea de peste patruzeci de magazine în județele: Bacău, Botoșani, Brăila, Călărași, Constanța, Galați, Prahova, Suceava, Iași, Ialomița, Tulcea, Vaslui, Vrancea și municipiul București.

    Încă de la început am colaborat cu Orange Romania în calitate de parteneri. De-a lungul timpului compania s-a dezvoltat într-un ritm alert și continuă în această direcție, dovadă fiind numărul mare de puncte de lucru în toată țara.

    Cu o echipă de profesioniști dedicată, CellularOne a devenit rapid un reper de succes crescând ca notorietate și oferind consumatorilor servicii de calitate în domeniul IT&C, reprezentând la nivel național unul dintre principalii jucători pe piața de telefonie mobilă și accesorii.

    De mai bine de două decenii alături de dumneavoastră, suntem aici pentru a vă oferi servicii de calitate, produse excepționale și accesibile.

    Publicat 2 Iul. 2024 Reactualizat 2 Iul. 2024 Expiră 1 Aug. 2024