Gratis

SALES REPRESENTATIVE

VENDRO PROTEH S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Ambitios, punctual, capabil sa lucreze in echipa, proactiv

Descrierea jobului

- prospectarea zonei si marirea numarului de clienti;
- promovarea portofoliului de produse;
- intocmirea de oferta, incheierea de contracte;
︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂- asigura, daca e cazul, livrarea

Oferim:
- pachet salarial conform celorlalte firme de profil si cel mai mare comision de pe piata;
- masina;
- stabilitatea locului de munca

Vendro Proteh este o firma de import si distributie infiintata in 2011 si structurata pe doua divizii: automotive si instalatii in constructii.
Publicat 1 Oct. 2024 Reactualizat 1 Oct. 2024 Expiră 31 Oct. 2024