Gratis

Sales & Event Planner - Salon Evenimente & Conferinte

City Grill Group
3 poziții

Candidatul Ideal

Iti place sa organizezi evenimente? Iti plac vanzarile? Ai succes in negocieri?

Daca ai experienta in vanzari si/sau organizare de ︎evenimente, te asteptam sa faci parte din din echipa noastra!

Cautam o persoana pasionata de organizarea evenimentelor, care sa aiba abilitatile necesare pentru a face fata provocarilor industriei HoReCa

Descrierea jobului

Cerinte:
  • Disponibilitatea de a lucra si in week-end (2 week-enduri libere/luna);
  • Cunostinte de limba engleza (mediu/avansat);
  • Cunoasterea pachetului MS ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄Office (avansat pe Excel si Outlook);
  • Atentie la detalii, bune abilitati de negociere, de organizare, autonomie si capacitatea de a duce la capat sarcinile atribuite cu punctualitate, acuratete, diplomatie;
  • Experienta anterioara in vanzari HoReCa (restaurant/hoteluri/evenimente,etc/)

Descrierea jobului:
  • Realizarea de apeluri telefonice in romana si, ocazional, in engleza, cu clienti si potențiali clienti, in vederea oferirii de servicii de organizare evenimente;
  • Mentinerea unei corespondente scrise cu clientii recurenti si trimiterea unui newsletter lunar;
  • Actualizarea constanta a bazei de date cu parteneri si clienti;
  • Administrarea si inregistrarea contractelor pentru Evenimente;
  • Organizarea si participarea la intalniri cu clienti si potentiali clienti pentru negocierea si finalizarea contractelor / detaliilor de evenimente (ofertare, solicitare, bugetare, flow, etc)
  • Oferirea de suport in organizarea evenimentelor pentru clientii existenti.
  • Monitorizarea derularii contractelor si asigurarea executarii corecte a contractelor / acordurilor incheiate cu clientii din portofoliu;
  • Stabilirea detaliilor finale impreuna cu clientul pentru desfasurarea evenimentului;
  • Stabilirea si dezvoltarea unei relatii profesionale cu clientii;
  • Monitorizarea planului de vanzari lunar si anual stabilit, in vederea realizarii lui;
  • Monitorizarea/evaluarea permanenta a nivelului de performanta si a obiectivelor propuse.

Grupul City Grill este cel mai mare lant de restaurante romanesc, un angajator serios si stabil. Suntem atestati sa calificam pentru meseriile de bucatar si ospatar. Daca tot e sa muncesti, munceste alaturi de cei mai buni!

Publicat 20 Aug. 2024 Reactualizat 19 Sept. 2024 Expiră 19 Sept. 2024