Gratis

Responsabil Vanzari

EREN CONS SRL

Candidatul Ideal

  • Abilități si experiență in vânzări;
  • Tehnici de negociere;
  • Experiență in negocierea comerciala si juridica;
  • Experiență de vânzări in construcții este un avantaj.
  • Descrierea jobului

    1. Vânzarea de proiecte in construcții, ținând cont de target - ul si strategia de vânzare stabilita cu managementul companiei ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄( atingerea si depășirea cifrei de afaceri minime stabilita cu directorul VTO si Directorul General, dar respectând marja Target);
    2. Urmărirea si întreținerea directa si indirecta a lead-urilor de vânzări, cu scopul transformării acestora in cereri de oferta cu șanse cat mai mari de câștig;
    3. Identificarea nevoilor clienților si comunicare acestora către echipa de ofertare si de producție, astfel încât calitatea ofertelor si a serviciilor Eren sa se îmbunătățească permanent;
    4. Menținerea legăturii cu clienții actuali si trecuți, cu scopul păstrării si fidelizării lor ca si parteneri pe termen lung;
    5. Identificarea si abordarea de clienți noi.

    Antreprenor General specializat în realizarea de lucrări complexe, de mare anvergura si de orice tip – industriale, civile, comerciale, agricole, de energie verde sau speciale. In anul 2017 am intrat in topul celor mai puternice 100 de companii din Brasov, iar in 2019 am urcat pe locul 29 in Topul National 100 Antreprenori Generali in Construcții.

    Astăzi, EREN înseamnă un grup de companii cu experiența de peste 15 ani in domeniul construcțiilor si un portofoliu de peste 400 de proiecte si clienți in aproape toata tara ce oferă servicii complete de design&build.

    Suntem în permanenta în căutarea de colegi valoroși.

    Publicat 3 Oct. 2024 Reactualizat 3 Oct. 2024 Expiră 2 Nov. 2024