Gratis

RESPONSABIL TEHNIC

EREN CONS SRL

Candidatul Ideal

❑ Studii superioare finalizate in domeniul constructiilor
❑ Experienta in executarea lucrarilor civile si industriale de minim 5 ani
❑ Experienta de minim 1 an pe un post similar
❑ Experienta pe postul de sef de santier de minim 3 ani
❑ Cunostinte necesare cu privire la calitatea in constructii
❑ Cunostinte cu privire la sanatatea si securitatea in munca, Protectia Mediului
❑ Cunostinte de utilizare AutoCad
❑ Cunostinte de utilizare MS Project constituie un avantaj
❑ Eficienta in organizare, capacitate de planificare, control si evaluare a activitatilor specifice din santier
❑ Capacitate de decizie si asumarea responsabilitatii
❑ Profesionalism si implicare
❑ Abilitati de management al oamenilor si activitatilor
❑ Abilitati de conducere si coordonare a activitatilor complexe
❑ Abilitati de comunicare si negociere

Descrierea jobului

​❑ Realizeaza grafice de executie , proiecte in curs sau la nivel de ofertare
❑ Realizeaza tehnologia de executie, prin ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂stabilirea sistemului de cofrare, impartirea in ploturi de turnare , in etape de turnare, pozitionarea macaralelor etc.
❑ Realizeaza plan coordonator intre specialitati
❑ Stabileste forma OS-lui, a fluxului in santier , precum si necesarul de baracamente si echipamente necesare inceperii santierelor noi etc.
❑ Verifica stadiul fizic din santier raportat la graficul de executie
❑Adapteaza solutiile tehnice din proiect la situatia reala din teren
❑ Ofera suport tehnic colegilor din celelalte departamente
❑ Realizeaza propuneri pentru optimizarea proiectelor
❑ Verifica respectarea etapelor tehnologice de punere in opera a materialelor din santiere

Antreprenor General specializat în realizarea de lucrări complexe, de mare anvergura si de orice tip – industriale, civile, comerciale, agricole, de energie verde sau speciale. In anul 2017 am intrat in topul celor mai puternice 100 de companii din Brasov, iar in 2019 am urcat pe locul 29 in Topul National 100 Antreprenori Generali in Construcții.

Astăzi, EREN înseamnă un grup de companii cu experiența de peste 15 ani in domeniul construcțiilor si un portofoliu de peste 400 de proiecte si clienți in aproape toata tara ce oferă servicii complete de design&build.

Suntem în permanenta în căutarea de colegi valoroși.

Publicat 2 Oct. 2024 Reactualizat 2 Oct. 2024 Expiră 1 Nov. 2024