Gratis

Responsabil Tehnic Producție

Bioeel Manufacturing SRL

Candidatul Ideal

Studii tehnice: nivel mediu
Experiența tehnică/ în producția de medicamente constituie avantaj
Capacitate de planificare a activității zilnice și lucru în echipă
Orientare spre rezultat
Comunicare, disciplină și atenție la detalii

Descrierea jobului

Asigură buna desfășurare a operațiunilor de cântărire, comprimare, ambalare primară și secundară
Citirea desenelor tehnice, cunoștințe de bază în pneumatică ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄și hidraulică
Asigură întreținerea echipamentelor din producție
Remediază defecțiunile echipamentelor
Participă la calificarea echipamentelor
Completează documentele tehnice

Cu o istorie de peste 32 de ani, Bioeel este o companie farmaceutică care funcționează integral din capital privat, astfel devenind singura companie din regiune care și-a clădit sustenabilitatea pe termen lung.
Mottoul nostru e simplu: responsabilitatea este cea mai sigură cale către sănătate.
Împreună scriem povestea Bioeel!

Publicat 3 Oct. 2024 Reactualizat 3 Oct. 2024 Expiră 2 Nov. 2024