Responsabil pt inchirieri si obtinere de avize si autorizari

A.C.T. - Antrepriza de Constructii si Telecomunicatii SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

Candidatul trebuie sa aiba studii superioare, de preferat juridice, tehnice sau de marketing si abilitati de negociere.

Descrierea jobului

Viitorul angajat va incheia contracte de inchiriere pentru spatiile unde se vor amplasa antenele pentru telefonia mobila, si va face ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀demersurile necesare pentru obtinerea de avize si autorizari.

Societatea noastra activeaza din 1999 pe piata serviciilor pentru telefonia mobila: constructii - montaj, proiectare, productie de confectie metalica, instalare de antene. Este o societate in dezvoltare, asigurand un mediu de lucru dinamic si oportunitati de dezvoltare a carierei profesionale.
Publicat 25 Iun. 2024 Reactualizat 25 Iun. 2024 Expiră 25 Iul. 2024