Gratis

Responsabil Procese Verbale

ELITON TRANS SRL

Candidatul Ideal

Ne marim echipa d Eliton Trans si ne cautam un nou coleg!

Se lucreaza de la birou!
  • Cum arata profilul viitorului coleg pe care il vrem in echipa noastra:Persoana dinamica, cu abilitati de comunicare si spirit de echipa;
  • Persoană organizată, ordonată, atentă la detalii, responsabilă;
  • Bune capacitati dе coordonare si organizare;
  • Inițiativă și orientare către rezolvarea problemelor;
  • Limba engleză scris si vorbit la nivel mediu/avansat (franceza/germana/spaniola/italiana constituie un avantaj);
  • Cunostinte utilizare PC: Word, Excel, Outlook;
  • Studii superioare incepute/finalizate;
  • Experienta intr-o activitate similara constituie un avantaj;
  • Cunoștințe generale specifice pieței transporturilor și a legislației constituie un avantaj;
  • Descrierea jobului

    Noul nostru coleg verifica si se asigura ca toate camioanele au procese verbale efectuate de catre colegii nostri .
    Verificarea ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄ca toate procesele verbale sa fie facute in conformitate cu procedurile companiei.
    Se asigura ca toti colegii cunosc aplicatia interna a companiei.Instruieste daca este cazul

    DESPRE NOI SC Eliton Trans SRL este o companie de succes cu o activitate de 25 de ani in domeniul Transportului Intern si International de marfuri. Cu o flota de peste 200 de camioane moderne Volvo si Mercedes si o echipa de profesionisti care activeaza in cadrul diverselor noastre departamente, Eliton Trans este partenerul de incredere la drum lung.

    Publicat 14 Iun. 2024 Reactualizat 29 Iun. 2024 Expiră 14 Iul. 2024