Gratis

Responsabil / operator centru copiere-personalizari

IT PRINT SERV S.R.L.

Candidatul Ideal

- Persoana sociabila, ce interactioneaza usor cu cei din jur, orientat catre client;
- Abilitati bune de comunicare si negociere;
- Dorinta/ capacitatea de a invata lucruri noi (produse sau tehnici de personalizare) utile in activitatea zilnica;
- Bune abilitati de comunicare scrisa si verbala in limba romana;
- Cunostinte bune de utilizare PC (Photoshop, Corel, Microsoft Office sau alte programe de grafică);
- Experienta in printare ar reprezenta un avantaj;
- Tinuta profesionala.

Descrierea jobului

- Furnizeaza informatii si face recomandari catre client (front office, email, telefon) referitoare la serviciile firmei;
- Emite si elibereaza ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈documentele primare specifice vanzarii (factura, bon fiscal);
- Incaseaza contravaloarea facturilor/ bonurilor fiscale emise;
- Urmareste intregul flux al proceselor, pana la finalizarea comenzilor;
- Urmareste stocurile de materiale necesare productiei, comanda la timp catre furnizorI
- Printare/copiere/plotare/indosariere documente
- Procesare digitală a fotografiilor;
- Realizare plachete trofee;
- Realizare ștampile;
- Personalizare (puzzle, tricouri, căni, placuțe ceramice, mousepad, etc);
- Printare / inscripționare cd/dvd;

- Program full-time;
- Contract de munca cu durata NEDETERMINATA

Descrierea companiei

Centru personalizari cadouri / copiere .
Publicat 2 Sept. 2024 Reactualizat 16 Sept. 2024 Expiră 2 Oct. 2024