Gratis

Responsabil operatiuni management

CADLINE STUDIO S.R.L.

Candidatul Ideal

Esti o persoană energică ?
Iti doresti să lucrezi într-un mediu ce poate fi descris prin cuvinte precum: organizare minuțioasă, responsabilitate, activitate intensă, energie și ritm alert ?
Esti o persoană activă și iti place să interacționezi cu oamenii ?
Ai disponibilitate de a lucra in majoritatea timpului pe teren ?

Candidatul ideal :
Studii medii – superioare
Excelente abilitati de comunicare, relationare
Capacitatea de solutionare a problemelor in situatii de stres sau sub presiune
Capacitate de organizare si prioritizare a sarcinilor
Aspect fizic placut, conduita eleganta;
Cunoasterea in detaliu a pachetului Microsoft Office
Diplomatie, confidentialitate, bune abiliati dе prezentare
Cunostinte PC
Aptitudine de lucru cu documente;
Permis auto cat B

Descrierea jobului

Rezolvarea solicitarilor în conformitate cu procedurile interne prin contactare telefonica, email sau chat a clientilor si institutiilor

Gestionarea relatiei ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈clientilor cu institutiile statului in diverse etape ale proiectelor

Tinerea evidentei proiectelor, solicitarilor diverse si a stadiului lor

Scanarea, printarea, dactilografierea in Word, Excel de diverse documente

Asistarea colegilor in diverse activitati administrative;

Suntem o companie in care proiectăm concepte de locuinţe, de viaţă şi de confort în centrul cărora este clientul şi familia lui. Pentru noi este o provocare şi un obiectiv autodepăşirea şi creşterea continuă a nivelului standardelor de confort şi de calitate. De asemenea, mereu vom fi atenţi la livrarea unui raport calitate/preţ cât mai bun pentru clientul nostru. La Cad-On, preţuim transparenţa, seriozitatea şi mobilitatea în afaceri, fiind gata oricând să ascultăm şi să dăm curs celor mai exigente dorinţe ale clienţilor noştri. Am reuşit prin încredere, inovaţie, respect şi loialitate faţă de parteneri să consolidăm reputaţia dobândită în scurt timp şi să creăm un portofoliu de clienţi constanţi, multumiţi de serviciile noastre.

Daca v-am stârnit interesul, nu vă rămâne decat să aplicati pentru acest post aici .
Publicat 17 Iul. 2024 Reactualizat 17 Iul. 2024 Expiră 16 Aug. 2024