Gratis

RESPONSABIL LABORANT

J.S. Hamilton Romania S.R.L.

Candidatul Ideal

  • Studii superioare
  • Punctual, are spirit de observatie, este harnic
  • Respecta principiile de etica, pastreaza confidentialitatea
  • Este obiectiv, competent

Descrierea jobului

  • Primeste si identifica probele de carne intrate in laborator
  • Pregateste proba pentru analiza
  • Efectueaza analiza conform standardelor in vigoare
  • Completeaza documentele de lucru(fise/caiete de lucru, registre, buletine de analiza, etc)
  • Disponibilitate de lucru in doua schimburi : Duminica : 05:00-12:00 , Luni-Joi: 05:00-14:00/11:00-19:00

J.S. Hamilton este unul dintre furnizorii de top de servicii de analiză, cu mai mult de 70 de ani de experiență.
Laboratoarele noastre sunt situate în Europa Centrală și de Est.
Oferim un spectru larg de analize chimice și microbiologice pentru diferite industrii: alimentara, cosmetica, farmaceutica, chimica și multe alte domenii ale industriei .
Misiunea noastra este de a oferi servicii de cea mai inalta calitate care să contribuie la succesul clientilor nostri.
www.hamiltonlab.ro .
Publicat 11 Iul. 2024 Reactualizat 11 Iul. 2024 Expiră 10 Aug. 2024