Gratis

Responsabil curatenie - Germania

Die Ferienhaus Agentur
3 poziții

Candidatul Ideal

Cerințe:
  • carnet de conducere categoria B,
  • limba engleză la nivel de bază-conversațional (minim A2)
  • experiența în curățenie reprezintă un avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Curățenia temeinică a apartamentelor și a caselor de vacanță din Ostseeresort Olpenitz.

Beneficii:
  • aproximativ 1450-1750 ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀€ net (pentru un salariu brut de 2000€, cu contract de muncă),
  • 50€ net bonus pentru fiecare duminică lucrată,
  • locuințe subvenționate care includ utilități (300€ camera single)
  • asigurarea de sănătate și contribuția pentru pensie acoperite,
  • de 2 ori pe an, compania plătește bilete de avion dus-întors pentru vizite acasă,
  • posibilitatea de a avansa în cadrul companiei.

Suntem Die Ferienhaus Agentur, o echipă dinamică și entuziasta care administrează și închiriază case și apartamente de vacanță de înaltă calitate în OstseeResort Olpenitz, în Nordul Germaniei, la o oră și jumătate distanță de Hamburg.

În calitate de cel mai mare furnizor local, asigurăm experiențe de vacanță de neuitat și avem grijă atât de oaspeți, cât și de proprietarii de case de vacanță. Biroul nostru cu vedere la mare este situat direct pe promenada portului stațiunii, iar pauza de masă poate fi folosită pentru o plimbare pe plajă. Oferim oportunități continue de dezvoltare, atât profesională, cât și personală, celor care doresc să crească alături de noi.
Publicat 22 Iul. 2024 Reactualizat 21 Aug. 2024 Expiră 21 Aug. 2024