Gratis

Responsabil Caroserie Auto

GENERAL AUTOCOM - DACIA - RENAULT - NISSAN
2 poziții

Candidatul Ideal

Dacă ești pasionat de domeniul auto și îți dorești să lucrezi într-o echipă dinamică, te așteptăm să ne trimiți CV-ul tău

Experiență profesională:
Experiență în lucrul cu caroserii auto, dintre care cel puțin 2 ani în roluri de supervizare sau conducere

Descrierea jobului

Coordonarea echipei
• Diagnoza și reparația caroseriei auto: Identificarea daunelor caroseriei
• Coordonarea echipei: Supravegherea și îndrumarea echipei de tehnicieni ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀pentru a asigura standardele de calitate.
• Gestionarea comenzilor și materialelor: Menținerea inventarului de piese și materiale, precum și gestionarea comenzilor.
• Respectarea normelor de siguranță: Asigurarea respectării normelor de siguranță și calitate în toate procesele de lucru.

Cerințe:
• Experiență relevantă: Minimum 3 ani experiență în domeniul reparațiilor de caroserie auto sau mecanică.
• Calificări: Studii tehnice în domeniul auto constituie un avantaj.
• Abilități de comunicare: Capacitatea de a comunica eficient și de a coordona o echipă.
• Atenție la detalii: Meticulozitate și precizie în realizarea lucrărilor.
• Permis de conducere: Categoria B.
Beneficii:
• Salariu competitiv: Pachet salarial atractiv în funcție de experiență și performanță.
• Mediu de lucru profesional: Echipă prietenoasă și mediu de lucru modern.
• Oportunități de dezvoltare: Posibilități de formare și avansare în carieră.
• Beneficii: Tichete de masă și alte beneficii.

GENERAL AUTOCOM - dealer DACIA, RENAULT, NISSAN - BUZAU si VRANCEA
Publicat 26 Aug. 2024 Reactualizat 16 Sept. 2024 Expiră 25 Sept. 2024