Gratis

Responsabil calitate

SC ELECTROCERAMICA SA

Candidatul Ideal

Absolvent învățământ superior;
Experiență de minim 3 ani în domeniul Managementului Calității;
Cunoașterea limbilor engleza/italiana la nivel avansat;
Persoană bine organizată, orientată către calitate, respectarea termenelor stabilite, cu bune capacități de comunicare, spirit de initiativă si de echipă;
Bune abilități în rezolvarea problemelor, persoană analitică, orientată spre rezultate.

Descrierea jobului

Implementează procesul de Management al Calității;
Coordonează departamentul CTC în vederea creșterii productivității;
Asista la procesul de auditare intern si ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀extern conform standardelor.

Since 1935 Electroceramica is producing electrotechnical products: we started with ceramic insulators amd based on the requirements on the market we decided to focus on production of resin insulators. In this moment we are the most important producer of resin insulators from South Eastern Europe. Electroceramica produces insulating components in epoxy resin with different kind of resin, color or TG, indoor and outdoor, from 1KV to 52kV. Electroceramica is part of Barberi Rubineterie Italy Group.

Publicat 1 Iul. 2024 Reactualizat 1 Iul. 2024 Expiră 31 Iul. 2024