Gratis

RESPONSABIL APROVIZIONARE

SANTIA PARTNER CONSTRUCT SRL

Candidatul Ideal

- aptitudini de comunicare, capacitate si abilitate in a intelege ceea ce comanda
-aptitudini de planificare şi organizare a activității de bază;
- Capacităţi foarte bune de exprimare;
- Încredere în sine, operativitate, atenţie la detalii şi simţ ridicat de responsabilitate, spirit de observaţie, răbdare, capacitate de analiză, sinteză a informaţiilor şi adoptare a deciziei, capacitate de adaptare la specificul unei situaţii

Descrierea jobului

- Analiza stocurilor existente
- efectuarea comenzilor in concordanta cu specificatiile materialelor din caietul de sarcini si proiectul tehnic
︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈- gestionarea, completara si actualizarea permanenta a bazei de date a furnizorilor, cu informatii relevante;
- negocierea conditiilor comerciale, in special a preturilor si termenelor de livrare cu furnizorii;
- efectuarea comenzilor de marfuri la furnizori;
- urmarirea confirmarilor de comanda si livrarilor de la furnizori pana la intrarea marfurilor in santiere
- tinerea evidentei produselor comandate si intrate in societate
- informarea conducerii societatii cu privire la orice neconformitate constatata;
- organizarea documentelor specifice departamentului
- Colaborarea cu departamentul tehnic
- Intocmire trasabilitate

Compania SANTIA CONSTRUCT SRL, cu Sediul in Bucuresti, este o firma privata infiintata in anul 2016.

Obiectivul principal il reprezinta realizarea lucrarilor de constructii civile si industriale, asigurand un nivel inalt de calitate si livrand cu succes incredere si profesionalism. Astfel, in timp, cei mai importanti beneficiari care au confirmat calitatea prestatiei noastre au fost chiar profesionistii si liderii segmentului de profil din Romania.

Compania SANTIA CONSTRUCT desfasoara activitati in urmatoarele domenii:

Lucrari de instalatii termice, sanitare, electrice, curenti slabi si tari, date voce. Lucrari de finisaje interioare si exterioare la constructii civile si industriale.

Viziune

Credem cu tarie ca succesul unei organizatii este rezultatul comun al eforturilor membrilor echipei. Astfel, noi, impreuna cu colaboratorii nostri, reusim sa aplicam cu succes aceasta reteta si astfel reusim sa livram performanta, calitate si profesionalism.

Valori

Oamenii reprezinta resursa cea mai importanta , iar valorile fundamentale ale societatii SANTIA

CONSTRUCT sunt: Respect, Profesionalism, Devotament, Calitate.

Daca impartasesti elementele definitorii enumerate anterior, te asteptam in ECHIPA NOASTRA.

Publicat 23 Iul. 2024 Reactualizat 20 Aug. 2024 Expiră 22 Aug. 2024