Gratis

Responsabil Administrativ si Facturare

ALMOND INVEST S.R.L.

Candidatul Ideal

Căutăm o persoană cu minim 2 ani de experiență în administrare documentație și facturare, ideal într-un mediu similar cu al nostru. Experiența anterioară în utilizarea programului de facturare SAGA și competențe avansate în Microsoft Office sunt esențiale.

Atenție la detalii: Candidatul trebuie să fie extrem de meticulos, cu o capacitate dovedită de a organiza și gestiona documente multiple, asigurând acuratețea și conformitatea acestora cu standardele legale și corporative.

Abilități de comunicare: Este esențial să poți comunica clar și eficient, atât în scris cât și verbal, pentru a menține relații profesionale cu clienții și colegii.

Capacitate de gestionare a timpului: Candidatul ideal ar trebui să fie capabil să prioritizeze și să gestioneze mai multe sarcini simultan, respectând termenele stricte fără a compromite calitatea muncii.

Adaptabilitate și învățare continuă: Căutăm pe cineva care este deschis să învețe noi metode de lucru și să se adapteze rapid la schimbările din cadrul companiei sau ale reglementărilor de profil.

Spirit de echipă: În ciuda naturii independente a muncii, este important ca candidatul să poată colabora eficient cu restul echipei pentru a asigura fluxul optim al activităților și pentru a sprijini obiectivele companiei.

Descrierea jobului

Pregătirea și administrarea actelor companiei.
Efectuarea și monitorizarea procesului de facturare prin programul SAGA.
Elaborarea ofertelor personalizate, inclusiv pregătirea tuturor ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄documentelor necesare asociate fiecărei oferte, pentru a fi trimise clienților potențiali.

Almond Invest SRL este o companie de tehnologie informatică dedicată furnizării de soluții IT inovatoare și eficiente pentru o gamă variată de clienți. Cu o prezență solidă pe piața IT, ne angajăm să oferim servicii de implementare de înaltă calitate, suport tehnic și consultanță IT, ajutând afacerile să își maximizeze eficiența și performanța tehnologică.
Publicat 30 Iun. 2024 Reactualizat 30 Iun. 2024 Expiră 30 Iul. 2024