Gratis

Responsabil Administrativ Juridic

SC GAZON LUNA SRL

Candidatul Ideal

Compania noastra are deschisa o pozitie de RESPONSABIL JURIDIC ADMINISTRATIV la sediul nostru din Luna (langa Campia Turzii), jud. Cluj.

Ce ne-ar placea sa oferi:
  • Studii superioare finalizate.
  • Experienta pe un pozitie similara constituie un plus, dar nu este necesara;
  • Competente mediu /avansat PC, Word,Excel;
  • Disponibilitate la deplasari locale in interes de serviciu.
  • Permis de conducere cat. B
  • Punctualitate, eficienta si responsabilitate, seriozitate si atentie la detalii;- promptitudine in rezolvarea sarcinilor zilnice;
  • Abilitati de organizare, comunicare, spirit de echipa si flexibilitate

Descrierea jobului

Daca vei face parte din echipa Gazon Luna vei avea urmatoarele responsabilitati:

Intabulari terenuri
- Colectare date;
- Analizare ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄dosare;
- Pregatire documente solicitate de avocat/notar;
- Organizare si arhivare documente;
- Aplicare legea 17/2014 (adrese+oferte- comunicari de acceptare a ofertelor- cerere aviz MAPN;
- Mentinerea legaturii cu proprietarii, transportul acestora la avocat/notar in cazul in care nu dispun de mijloc de transport.

Arenda
- Acte aditionale;
- Reinoire contracte;
- Mentine legatura cu proprietarii terenurilor luate in arenda.
Dosare APIA

Ce oferim?

- Pachet salarial atractiv
- Program flexibil
-Posibilitatea de dezvoltare profesionala si personala intr-o companie lider pe piata din Romania;
-Program de inductie si training;
-Salariu motivant

Gazon Luna reprezinta unul dintre cei mai mari producatori de rulouri de gazon din Romania. Compania noastra dispune de 2 ferme de productie rulouri de gazon, situate in jud. Cluj, comuna Luna, dar si o ferma de productie situata la Poenari Ralii, jud. Prahova. Suntem unic distribuitor pentru ingrasamintele Fenix, dar si producator si distribuitor al brandului Greenax de ingrasaminte profesionale pentru gazon si produse pentru intretinere.

Publicat 25 Iul. 2024 Reactualizat 22 Aug. 2024 Expiră 24 Aug. 2024