Gratis

Reprezetant Vanzari

METAL TERMO INDUSTRY SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Metal Termo Industry angajeaza reprezetant vanzari pentru zonele Fagaras,Medias,Codlea,Rupea,Sibiu(cate un post pentru fiecare zona).Iti place sa lucrezi cu oamenii? Poti lucra in echipa? Iti place sa vinzi? Perfect... Ai gasit jobul echipei Metal Termo Industry si trimite-ne CV-ul tau la

Cerinte:

Prezenta agreabila, ingrijita;
Corectitudine, seriozitate și responsabilitate;
Amabilitate, orientare și deschidere spre client;
Experienta in vanzari persoane fizice constituie un avantaj
Dinamism si spirit de initiativa;
Abilitati de comunicare si lucru in echipa;
Abilitati bune de planificare si organizare;
Cunostinte de operare PC.
Permis categoria B

Beneficii:

Se asigura salariu competitiv;
Comision din vanzari
masina de serviciu,telefon ,laptop

Descrierea jobului

Jobul consta in activitate de teren in proportie de 80% din timpul de lucru:

propsectarea pietei;
atragerea de noi ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀clienti.
vanzarea propriu-zisa si incheierea contractului
urmarirea livrarii si preluarea feed-back-ului de la client

Avantaj pentru cei cu experienta in domeniul constructiilor

Metal Termo Industry este unic distribuitor al produsului Tigla metalica Durra.
Publicat 15 Iun. 2024 Reactualizat 15 Iun. 2024 Expiră 15 Iul. 2024