Gratis

Reprezentat Vanzari / Agent Imobiliar

ARIA ESTATE S.R.L.
10 poziții
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

În prezent căutăm colegi să ne mărim echipa. Ne interesează o persoană bine organizată, dinamică si ︂︊︀︂​︊︅︈​︈︄︅︁​︇︀︀​︉︀︉︁​︇︃︃︎​︊︍︃︂​︄︁︀︎implicată pentru a-și dezvolta propriul portofoliu pe care sa îl gestioneze, dar si pentru a-l dezvolta pe cel existent.

Nu ne interesează experiența și diplomele tale. Suntem deschiși în recrutarea și formarea ta, ajutându-te în primii pași spre acest domeniu dinamic.

Responsabilități:
• Prospectare piață și clienți;
• Preluarea și listarea proprietăților pe website;
• Sprijinire și intermediere a procesului de vânzare/ cumpărare/ închiriere;
• Dezvoltarea portofoliului companiei;
• Activitate de teren pentru prezentarea fizică a proprietăților potențialilor clienți.

Cerințe:
• Bune abilități organizatorice.
• Seriozitate si responsabilitate, atitudine proactivă si pozitivă;
• Engleză nivel conversațional;
• Promptitudine în realizarea sarcinilor, abilități de muncă în echipă;
• Sociabilitate.

Descrierea jobului

Transylvania Imobiliare te invită să te alături echipei noastre dinamică și plină de energie! Suntem în căutarea unor colegi noi ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄de muncă dornici să-și pună în valoare abilitățile și să prospere în domeniul imobiliar.

* Salariu bazat pe comision: Ai potențialul de a câștiga între 1.000 și 10.000 de euro, în funcție de performanța ta.

* Fără șefi: La noi, tu îți gestionezi propriul drum către succes.

* Nu este nevoie de experiență: Oferim training complet pentru a-ți dezvolta abilitățile în domeniul imobiliar.

* Câștigi cât lucrezi: Rezultatele tale sunt direct proporționale cu efortul depus.

* Program full-time: Oportunitatea de a te implica pe deplin în activitățile noastre.

* Activitate de birou și teren: Experimentează o varietate de situații și provocări în munca ta zilnică.

* Învățăm să fim antreprenori: Aici, nu doar că îți vei dezvolta abilitățile în domeniul imobiliar, dar vei învăța și să fii un antreprenor în adevăratul sens al cuvântului.

Dacă ești pregătit să faci parte dintr-o echipă dinamică, motivată și să-ți construiești propriul drum către succes, trimite-ne CV-ul tău și alătură-te misiunii noastre de a transforma visele clienților noștri în realitate!

Alătură-te Transylvania Imobiliare și începe să-ți construiești un viitor în domeniul imobiliar!

Transylvania Imobiliare este o companie care are ca scop intermedierea proprietăților de pe piața Clujeană. Suntem o echipă tânără, sociabilă și dinamică.
Publicat 25 Iun. 2024 Reactualizat 25 Iun. 2024 Expiră 25 Iul. 2024