Gratis

Reprezentantii medicali Oradea, Iasi

INNERGY
2 poziții

Candidatul Ideal

Profilul candidatului ideal:
  • Absolvent/ă a facultății de medicină umană, medicină veterinară, nutriție sau biologie.
  • Abilități excelente de comunicare și prezentare.
  • Dorința de a învăța continuu și de a rămâne la curent cu ultimele noutati din domeniu.
  • Abilități puternice de relaționare și construirea de parteneriate.
Dacă ești o persoană serioasă, punctuală, responsabilă, organizată, dinamică, autonomă și cu inițiativă, te așteptăm să faci parte din echipa noastră!

Descrierea jobului

Suntem o echipă orientată spre excelență si concentrată pe îmbunătățirea calității vieții pacienților noștri.

În calitate de Reprezentant Medical, veți facilita comunicarea dintre companie și profesioniștii din domeniul sănătății. Veți avea ocazia de a dezvolta relații solide cu medicii prescriptori, farmaciștii și alte cadre medicale, asigurându-vă că pacienții beneficiază de cele mai bune solutii disponibile. Veți promova etic produsele Innergy în conformitate cu politica companiei.

Ce oferim/ Beneficii:
  • Pachet salarial competitiv, format din salariu fix, plus bonusuri direct proporționale cu performanțele individuale
  • Tichete cadou și tichete de masa
  • Abonament medical într-o rețea de sănătate privata
  • Telefon mobil și laptop
  • Autoturism de serviciu
  • Cursuri de pregătire profesională continuă
  • Mediu de lucru dinamic și colaborativ
  • Vei activa pe o piață cu evoluție favorabilă pentru aria terapeutică aflată în promovare

Descrierea companiei

Cine suntem:
Promotorii conceptului de prebiotic în România înca din 2009 și dezvoltatori de soluții terapeutice inovatoare si cu suport ştiinţific substanţial, din clasa bioticelor (pre, pro şi simbiotice) în parteneriat cu leaderi mondiali din acest domeniu.
Suntem o echipă tânără, dinamică, implicată și performantă.
Publicat 9 Mai 2024 Reactualizat 20 Mai 2024 Expiră 8 Iun. 2024