Gratis

Reprezentanti vanzari zonele Bucuresti/Transilvania

Optica General S.R.L.
3 poziții

Candidatul Ideal

Experienta in distributie - vanzari !!!
Disciplina, punctualitate, responsabilitate.
Posesor permis dе conducere categoria B minim 3 ani.
Abilitati dе comunicare.
Atitudine orientata catre client.

Descrierea jobului

Promоvarеa si prеzеntarea prоdusеlоr dе optica medicаla (ochelari dе soare, ramе ochelari vederе, lеntile de ochelari).
Mentinerea relatiei cu clienti ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄actuali. Disponibilitate de deplasare in tara. 4zile/saptamana.

Extindere portofoliu clienti.

Reprezentant de vanzari pentru una din zonele:
a. zona Transivania + Banat .
b. zona BUCURESTI. (inclusiv judetele limitrofe)

Oferta (bonusuri, beneficii)
Salariu fix plus comision in functie de incasari.
Masina si telefon de serviciu

OPTICA GENERAL SRL este o companie de distributie produse de optica medicala (lentile de ochelari, rame de ochelari, ochelari de soare) cu experienta de peste zece pe piata.
Marci reprezentate in Romania - Indo, Belutti, Massimo Perrini, Mocoa, DEFRAME, Civetta, Louis Delacroix, Moiss, FACE2FACE, FORSETI.
Publicat 19 Sept. 2024 Reactualizat 19 Sept. 2024 Expiră 19 Oct. 2024