Gratis

Reprezentant zonal / Agent de vanzari

EAST AGRO INPUT SRL.

Candidatul Ideal

  • Cunoasterea limbii maghiare constituie un avantaj;
  • Experiență de cel puțin 3 ani în sectorul vânzărilor;
  • Studii în domeniul agricol constituie un avantaj;
  • Comunicare eficientă atât în cadrul companiei cât ︉și cu partenerii externi;
  • Luarea deciziilor complexe într-un mod rapid, corespunzător și eficient;
  • Să aibă o atitudine calmă și profesională;
  • Spirit de echipă și organizată.

Descrierea jobului

  • Distribuirea și vânzarea produselor agricole în județele Covasna și Harghita.​

Descrierea companiei

Beneficiu:

  • Pachet salarial competitiv.
  • Mașină de serviciu, laptop, tabletă și telefon.
  • Tichete de masă.
East Agro Inpul SRL. este un distribuitor de top din centrul României al inputurilor agricole de înaltă calitate. Gama noastră de produse include îngrășăminte, pesticide, erbicide și semințe, toate provenind de la producători și furnizori de încredere. Suntem dedicați în a sprijini fermierii cu soluții personalizate și sfaturi de experți pentru a-i ajuta să obțină cele mai mari randamente posibile. Vino să ne vizitezi la expoziție pentru a afla mai multe despre cum putem sprijini nevoile tale agricole.

Publicat 6 Iun. 2024 Reactualizat 6 Iun. 2024 Expiră 6 Iul. 2024