Gratis

REPREZENTANT VANZARI

GOLDEN FOODS SNACKS S.A.
3 poziții

Candidatul Ideal

- Experienta in vanzari cel putin 2-3 ani;
- Experienta in industria FMCG - constituie un avantaj;
- Cunostinte operare Microsoft Office;
- Comunicare, negociere si intelegere a nevoilor clientilor;
- Orientare catre client/rezultate;
- Abilitati de planificare si organizare;
- Categoria B permis de conducere.

Descrierea jobului

- Isi asuma si atinge obiectivele si targetul de vanzari lunar, trimestrial si anual;
- Executa activitatile de merchandising la ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︄clientii arondati in conformitate cu standardele de merchandising si a planogramelor;
- Urmareste si raporteaza superiorului codurile blocate/necomandabile in clientii OT si monitorizeaza rezolvarea acestor situatii;
- Monitorizeaza stocurile optice si sugereaza comenzi acolo unde este posibil;
- Monitorizeaza implementarea la raft a promotiilor si a modificarilor de portofoliu;
- Monitorizeaza produsele cu probleme de calitate, si/sau in curs de expirare;
- Monitorizeaza concurenta si exploateaza oportunitatile din piata;
- Utilizeaza toate informatiile si materialele puse la dispozitie pentru cresterea vanzarilor si imbunatatirea imaginii companiei;
- Completeaza periodic rapoartele si formularele cerute de procedurile interne;
- Respecta fluxul de comunicare stabilit prin politicile companiei, precum si toate procedurile referitoare la activitatile din aria sa de responsabilitate

Golden Foods este un grup de companii, active in Romania. Suntem prezenti in toate lanturile de magazine nationale si internationale. Producem, ambalam si distribuim in regiune o mare diversitate de produse: alune traditionale/ arahide/ alune nobile, seminte, croissante. Avem o grija permanenta pentru calitate si gust!

Valorile noastre:
Calitatea este un cuvant cheie pentru intreaga organizatie. Cuprinde totul: de la siguranta produselor, varietatea gamei, varietatea ambalajelor si atractivitatea lor, la modul rapid in care rezolvam problemele si sugestiile clientilor si partenerilor nostri, asigurand livrari corecte si la timp, oferind un serviciu post vanzare excelent.

Viziunea noastra:
Dezvoltarea unei afaceri solide cu o prezenta puternica pe pietele cheie din regiune, devenind PRIMA ALEGERE a consumatorilor, clientilor si furnizorilor nostri.

Publicat 24 Oct. 2024 Reactualizat 24 Oct. 2024 Expiră 23 Nov. 2024