Gratis

Reprezentant vanzari

T T Invest SRL

Candidatul Ideal

Area sales manager - Reprezentant vanzari zonal
  • Comunicativ, prezentabil, dinamic.
  • Cunostinte in domeniul vanzarilor.
  • Cunostintele tehnice - industriale constitue un avantaj.
  • Obligatoriu permis categoria B.
  • CV obligatoriu cu poza atasata.
  • Domiciliul stabil preferabil Bucuresti / Ilfov/ Bistrita / Timisoara

Descrierea jobului

  • Dezvoltarea portofoliului de clienti al societatii nostre, intarirea relatiilor cu clientii deja existenti.
  • Firma noastra are experienta pe piata ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈din Romania de 20 ani.
  • Promovarea produselor si activitatii societatii.
  • Domeniul de activitate: echipamente de lucru si protectie in munca si psi.
  • Prospectarea pietei in vederea extinderii activitatii societatii noastre.
Beneficii oferite:
  • Se ofera toate beneficiile din domeniul vanzari: masina, laptop, telefon.
  • Salarizare tip salar fix + comision vanzari.

T&T Invest SRL- Societatea noastra este infiintata in 2003, anul din care este prezenta pe piata EIP si PSI din Romania, este producator ( cu sectie proprie de productie si personalizare - echipamente textile) si importator al echipamentelor de protectie si securitate in munca, are sediul in Cluj-Napoca si filiala in Satu Mare, Salaj, Covasna si Ungaria si este lider in domeniul de echipamente de protectie in judetele Cluj, Salaj si Satu Mare.
www.ttinvestsrl.ro
Publicat 24 Oct. 2024 Reactualizat 24 Oct. 2024 Expiră 23 Nov. 2024