Gratis

Reprezentant vanzari

MMG RETAIL S.R.L.
1 poziție
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Candidatul ideal trebuie să aibă experientă în vânzările cu amănuntul sau în relații cu clienții, sa fie amabil, sa aibă capacitatea sa se integreze într-o companie cu standarde riguroase.

Descrierea jobului

MMG Retail SRL
Angajăm reprezentant vânzări pentru magazinul Xpress.
Pachetul salarial este motivant și în strânsă concordanță cu calitatea muncii ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂depuse.
- lucrul cu banii
- intocmirea rapoartelor
- receptionarea mărfurilor
Contact: 0762 941 552
email: milcu.george@gmail.com

Descrierea companiei

Partener care operează brand-ul Xpress.
Publicat 13 Sept. 2024 Reactualizat 13 Sept. 2024 Expiră 13 Oct. 2024