Gratis

Reprezentant Vanzari

Maio Sistem
10 poziții

Candidatul Ideal

Esti plin de energie si iti place sa faci vanzari? Ai nevoie de un loc de munca care sa iti ofere libertatea si sansa reala de avansare? Ei bine, pregateste-te sa te alaturi echipei noastre ca Agent de vanzari cu Zambetul Pe Buze!
Ce asteptam de la tine:
*Abilitati excelente de comunicare si negociere
* Atitudine pozitiva si dorinta de a invata mereu lucruri noi
* Disponibilitatea de a muncii atat cat trebuie, pana cand scopul tau este atins
* Masina personala constituie un avantaj (decontam deplasarile)

Descrierea jobului

Ce iti oferim?
Un mediu de lucru placut. Iar pe masura implicarii tale in activitatea noastra, urmeaza: Bonusuri, Vacante, Dezvoltarea ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀Profesionala, Oportunitati de Promovare, siguranta unui parteneriat pe termen lung.

Distribuitor autorizat in Romania, cu peste 110 ani de experienta internationala in vanzarile directe. Prezenti in Romania din 1994 cu filiale deschise in Brasov, Constanta, Buzau, Iasi, Timisoara, Cluj, Tg.Mures, Piatra Neamt, Focsani, Bacau, Alba Iulia, Sibiu, Oradea, Pitesti, Ploiesti si Bucuresti. Sediul din Bucuresti fiind inaugurat in iunie 2013.
Publicat 28 Iun. 2024 Reactualizat 3 Iul. 2024 Expiră 28 Iul. 2024