Gratis

Reprezentant vanzari

ITS BIO-MED S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Cautam o persoana proactiva, organizata, orientata spre rezultate, cu pasiune pentru vanzari si focus pe client.
- Experienta anterioara este ︃︊︂︃︀︇︅︌​︂️︎︋​︁︁︎︌​︋︃︋︆​︊︊︌︄︉︀︈︅︅︎️︆un plus dar nu obligatorie;
- Persoana responsabila,pozitiva si dornica sa invete produse/lucruri noi;
- Capacitatea de a lucra eficient atat in echipa cat si individual;
- Aptitudini interpersonale si de comunicare excelente;
- Cunostinte de operare in programele de baza din suita Microsoft Office;
- Capacitate de planificare si prioritizare, abilitati si experienta organizatorica;
- Carnet conducere categoria B si disponibilitate pentru deplasare.

Descrierea jobului

Livrarea unei experiente excelente pentru clienti, construind relatii de lunga durata cu acestia;
Oferirea de suport in planificarea, coordonarea ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂si ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈executarea activitatilor de vanzari;
Identificarea și prospectarea clienților din spitale și clinici;
Realizeaza vizitele la medici pentru promovarea produselor;
Elaborarea ofertelor personalizate și negocierea contractelor;
Asigurarea livrării prompte și corecte a echipamentelor;
Desfasoara optim activitatea in teritoriu si la birou;
Stabileste si dezvolta o buna relatie de afaceri cu toti clientii de pe zona arondata;
Sustine prezentari de produs;
Participa la conferinte, congrese si simpozioane de specialitate.

Suntem dedicati distributiei echipamentelor si dispozitivelor medicale inovatoare de inalta calitate.

Prin furnizarea de servicii si echipamente medicale de inalta calitate avem viziunea de a deveni partenerul ideal pentru spitalele publice si private.

Publicat 20 Iun. 2024 Reactualizat 27 Iun. 2024 Expiră 20 Iul. 2024