Gratis

REPREZENTANT VANZARI

FITERMAN PHARMA

Candidatul Ideal

Dacă...
• Ai experiență în domeniu IKA minim 1 an şi îţi doreşti să îţi desfăşori activitatea la cel mai dinamic producător român de suplimente alimentare, dispozitive medicale şi cosmetice din România care este prezent şi în reţeaua de magazine International Key Account
• Eşti o persoană comunicativă şi ai abilități de relaționare la orice nivel
• Dai dovadă de perseverență în atingerea obiectivelor
• Ai abilități de vânzare și experienţă în mercantizare

Descrierea jobului

Poți realiza cu succes...
• Creșterea vânzarilor pe fiecare locație din portofoliul de clienți alocat prin acţiuni de mercantizare şi ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁dezvoltarea unei relaţii profesionale cu personalul magazinelor
• Verificarea stocurilor pentru fiecare client și a prețurilor de vânzare pentru portofoliul de produse gestionate
• Promovarea gamei de produse conform planului de promovare negociat pentru fiecare client
• Rezolvarea problemelor și nevoilor clienților cu privire la produsele gestionate
• Implementarea campaniilor de marketing pentru fiecare client
• Mercantizarea produselor conform planogramei agreate și îmbunătațirea imaginii prin utilizarea materialelor promoționale din dotare

Perseverența, pasiunea și dedicarea sunt motoarele care ne definesc activitatea de peste 29 de ani și care, alături de principiile pe care ne-am angajat să le respectam încă de la înființare, în 1995 - CALITATE, ECHIPĂ, DEZVOLTARE – ne-au transformat în cel mai dinamic producător român din aria medicală: producător de medicamente, dispozitive medicale, suplimente alimentare, dermatocosmetice și cosmetice.

În activitatea noastră suntem mereu inspirați de pacienți și clienți pentru a crea produse inovative adecvate nevoilor acestora. Tocmai de aceea, punem întotdeauna preț pe inovație și cercetare, având o echipă formată din specialiști în farmacie, medicină, biochimie și bioinginerie medicală. Împreună am creat, dezvoltat și produs peste 250 de produse care acoperă 23 de arii terapeutice.

Iar povestea noastră nu are sfârșit. Pentru că viitorul ne va ține permanent conectați la ultimele tendințe din domeniul farmaceutic și medical pentru a oferi paciențiilor noștri cele mai bune soluții terapeutice.
Publicat 12 Iun. 2024 Reactualizat 26 Iun. 2024 Expiră 12 Iul. 2024