Gratis

Reprezentant vanzari regional

SC ECOROM DISTRIBUTION SRL

Candidatul Ideal

Cerinte:
  • Pasiune si dedicatie pentru munca de agent de vanzari
  • Punctualitate si seriozitate
  • Aptitudini de comunicare şi negociere
  • Spirit de echipa
  • Experiență profesională în vânzări constituie un avantaj
  • Permis de conducere auto categoria B
  • Cunoștințe informatice la nivel de utilizator (MsOffice, Outlook, ect.)

Descrierea jobului

Atributii:
  • Contact continuu cu partenerii existenți, vizite regulate
  • Găsirea de noi parteneri; încheiere de contracte noi
  • Participarea la pregătirea ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀ofertelor, organizarea promoțiilor
  • Urmărirea feedback-ul pieței și transmiterea acestora supervizorul

Oferta noastra:
  • Oportunități de muncă pe termen lung
  • Venituri competitive (salar de baza + comision vanzari + bonuri de masa)
  • Sistem de comision motivațional
  • Mașină de firma, laptop, telefon mobil
  • Suport stabil din partea companiei (training, consultanta continua)
Judetele de acoperire:
  • Bucuresti, Ilfov
  • Descrierea companiei

    S.C. Ecorom Distribution S.R.L. este membru al unui grup de companii care distribuie chiuvete, electrocasnice si accesorii de bucătărie premium. În România, este reprezentant unic a mărcilor Blanco, De Dietrich, Ritter, Evido, Livinox.

    Publicat 20 Aug. 2024 Reactualizat 17 Sept. 2024 Expiră 19 Sept. 2024