Gratis

Reprezentant vanzari piese auto din dezmembrari

Cormar Business S.R.L.

Candidatul Ideal

Ce așteptăm de la tine:
Ești pasionat de domeniul auto? Îți dorești să-ți dezvolți abilitățile de vânzări? Devino un membru al echipei noastre dacă te regăsești în următoarele:
  • Ai experiență profesională dobândită în comercializarea de piese auto;
  • Ai cunoștințe tehnice/mecanice în domeniul auto;
  • Ești amabil și orientat către client;
  • Îți place să lucrezi în echipă;

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Preluarea apelurilor telefonice in vederea vanzarii de piese auto;
  • Preluarea comenzilor din platformele de specialitate;
  • Preluarea solicitarilor clientilor ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂din magazin;
  • Ofertare in platformele de specialitate;
  • Identificarea nevoilor clienților potențiali;
  • Experiență în utilizarea PC-urilor, Windows, Word, Excel, Internet;
Beneficii:
  • Pachet salarial motivant
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata;
  • Mediu de lucru profesionist, intr-un colectiv tanar;
  • Program de lucru: Luni - Vineri: 09:00-18:00

Cormar Business este o companie din domeniul auto infiintata in 2013. Dintre liniile de activitate se evidentiaza: Achizitiile de masini (auto) avariate; Vanzare de piese din dezmembrari auto; Tractari auto; Montaj, reparative si intretinere instalatii de aer conditionat auto. Punctul de lucru de langa Buftea este cunoscut drept Dezmembrari Crevedia.
Publicat 28 Mai 2024 Reactualizat 28 Mai 2024 Expiră 27 Iun. 2024